Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jak długo zajmie dostawa? Kiedy dotrze moja przesyłka?

Każdego dnia roboczego (od poniedziałku do piątku) przetwarzamy wszystkie zamówienia z poprzedniego dnia. Twój pakiet zostanie wyprodukowany, wydrukowany i zapakowany w te dni i wysłany dnia następnego. Czas dostawy to zazwyczaj 3 dni roboczych. Pakiety są wysyłane bez numerów referencyjnych, więc nie możemy Cię informować o tym gdzie znajduje się przesyłka po tym jak została przez nas przekazana poczcie.

Czy pakiet może być dostarczony w trybie ekspresowym?

Nie, niestety nie oferujemy dostawy ekspresowej.

Nie otrzymałem potwierdzenia zamówienia. Otrzymaliście je?

Prosimy o sprawdzenie folderu spam w Twojej skrzynce mailowej. Automatyczne potwierdzenie zamówienia mogło tam trafić. Możliwe również, że w adresie e-mail, który nam podałeś znajduje się błąd. Wyślij nam e-mail z dokładnymi informacjami o Twoim zamówieniu, a wyślemy Ci potwierdzenie zamówienia ponownie.

Popełniłem błąd wpisując nazwę/datę/dedykację. Możecie wysłać mi ceryfikat jeszcze raz?

Proszę, zawsze sprawdzaj potwierdzenie złożonego przez siebie zamówienia! Wszystkie dane, które nam dostarczyłeś, zostaną w nim podsumowane. Jeśli chcesz dokonać w nim zmian, skontaktuj się z naszym wsparciem klienta drogą mailową. Naniesienie zmian przed wydrukowaniem potwierdzenia i wysłaniem Twojego zamówienia nie stanowi problemu. Jednak po wysłaniu zamówienia naniesienie zmian jest możliwe jedynie po uiszczeniu opłaty w wysokości 70 zł.

Czy mogę równocześnie zmienić moje zamówienie (np. adres dostawy)?

Tak, wyślij do nas e-mail z numerem zamówienia i zmianami (np. adresem dostawy).

Czy mogę anulować zamówienie?

Do momentu w którym Twoje zamówienie zostanie wydrukowane, możesz je anulować mailowo. (Dostaniesz informację kiedy Twoje zamówienie zostanie przekazane do druku).

Przesyłka jest niekompletna. Możecie dosłać brakujące produkty?

Oczywiście! Przepraszamy jeśli zapomnieliśmy umieścić w przesyłce jakiegoś produktu, bardzo się staramy żeby takie sytuacje nie miały miejsca. Wyślij nam e-mail z numerem zamówienia i informacją o brakującym produkcie a wyślemy go natychmiast.

Jak mogę znaleźć swoją gwiazdę?

Każdy pakiet zawiera instrukcję poruszania się po niebie. Po pierwsze znajdź konstelację. Później skorzystaj z załączonej mapy do znaleźienia swojej gwiazdy w konstelacji. Może się zdarzyć, że Twoja konstelacja nie jest w danym momencie widoczna. Niemal wszystkie konstelacje są widoczne tylko o określonej porze roku. W takim przypadku musisz poczekać na odpowiedni okres.

Czy nazwa gwiazdy jest uznana naukowo?

Naukowcy nazywają gwiazdy według astronomicznych katalogów gwiazd. Przykładem może być katalog Hipparcos, którego nazwa pochodzi od satelity astronomicznego Hipparcos czy katalo Henry'ego-Drapera (HD). Gwiazdy w obu katalogach mają nazwy tylko numeryczne. Nazwa Twojej gwiazdy ma zanaczenie wyłącznie symboliczne i nie jest uznana przez Międzynarodową Unię Astronomiczną. Na świecie znajduje się wielu dostawców nazw gwiazd, nie ma gwarancji, że gwiazda, nawet najmniejsza, została nazwana tylko raz. Niektórzy twierdzą inaczej ale jeżeli słyszysz o o oficjalnym nazywaniu gwiazd - bądź ostrożny.

Czy mogę kupić gwiazdę na kredyt lub zapłacić za nią później?

Nie, nie oferujemy płatności kredytowych i wysyłamy pakiet dopiero po otrzymaniu wpłaty.

Czy macie konto bankowe w Polsce żebym mógł dokonać wpłaty w złotówkach?

Nie, niestety nie możemy po prostu otworzyć konta bankowego w Polsce, ponieważ jesteśmy firmą Niemiecką. Możesz jednak dokonać wpłaty w złotówkach na nasze konto w Niemczech, wymaga to międzynarodowego transferu bankowego. Inną opcją jest skorzystanie z innych oferowanych przez nas metod płatności.